Zasedací místnost, která se stane šperkem vaší firmy

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Přesně takovou vám navrhneme v Home Design Center od A do Z

Jednací prostory jsou reprezentativním prostorem ve vaší společnosti. Bohužel často neprávem opomíjeným. Při jednáních s vašimi obchodními partnery záleží na každém detailu. A proto se nesmiřte s bílou zdí, stolem a pár židlemi. Dejte vaší zasedací místnosti styl a energii a ona vám to vrátí. Napsali jsme pro vás několik postřehů, na co se při koncepci designu jednacích místností zaměřit. Toužíte-li po luxusních jednacích prostorách s jedinečnou atmosférou, pak jste zde správně.

Atmosféra jednací místnosti bezpochyby ovlivňuje výsledky jednání. Cílem architektů a designérů v HDC je proto vytvoření komfortního prostoru, ve kterém se budou cítit skvěle nejen vaši zaměstnanci při firemních poradách, ale i vaši obchodní partneři.

Často nemůžeme zcela ovlivnit dispozice zasedačky, ale můžeme zcela navrhnout interiér. A zde se nabízí mnoho prostoru pro kreativitu. Materiály, nábytek i doplňky by měly respektovat vaše firemní hodnoty i prostorové dispozice. Ani open-space není překážkou. Například prosklená stěna v barevném provedení či polepy vás dokonale oddělí od okolí a vytvoří intimní odhlučněné prostředí pro soukromá jednání.

Uspořádání sezení jednacích místností není jen drobný detail

Přejete si klást důraz na hierarchii nebo zdůraznění rovnoprávnosti či naopak? To je základní otázka, na kterou byste si měli odpovědět hned na začátku. Uspořádání do písmene T nebo klasické obdélníkové uspořádání jasně vypovídá o tom, kdo bude mít hlavní slovo. Hlava společnosti. Pokud chcete tomuto pocitu zamezit a ukázat, že slovo všech je vítané, sáhněte po kulatém či čtvercovém stolu.

Komfort sezení a pohybu podpoří pozitivní energii

Sedět nemusíme pouze na židli. Ale i na křeslu nebo houpačce. Jde nám především o komfortní sezení v požadovaném stylu firmy. Protože to poslední, co by nás mělo při jednáních trápit, je nepohodlnost židle. Zapomeňme v tomto případě na zaryté konvence a nebojme se zariskovat.

Důležitá je dostatečná velikost křesla, správná výška opěrky hlavy, přítomnost koleček pro pohodlné vstávání a otáčení na kolegu, opěrky rukou, apod… Setkat se můžeme i s mladistvým konceptem, kde je na denním pořádku používání houpaček.

Stůl dominantou prostoru

Dominantou zasedací místnosti je bezpochyby velký a prostorný stůl. Měl by poskytnout dostatek prostoru pro každého, zároveň ale nevytvářet příliš mnoho prostoru mezi účastníky jednání. Nechceme vzbuzovat pocit odtažitosti. S výběrem vhodného stolu vám rádi pomůžeme. Výběr vždy provádíme dle požadovaného výsledku atmosféry prostor. Dbáme vždy na kvalitní materiál a jedinečný design.

Klasický stůl z tmavého dřeva podtrhne konzervativní nastavení ve vaší firmě. Kreativitu naopak zdůrazní netradičně pojaté stolky.

V době moderních technologií se stůl v zasedačce neobejde bez zabudovaných zásuvek pro dobíjení notebooků nebo konektorů pro propojení s projektorem či monitorem. I s tímto problémem si na základě vašich požadavků hravě poradíme.

Materiály hrají důležitou roli

Neopomíjejte důležitost materiálů. Záleží jen na vás, jestli máte raději sklo, kov či přírodní materiály. Vyslechneme váš požadavek a navrhneme ideální kombinaci pro dosažení co nejlepšího výsledku.

Designová stěna skvěle nahradí výhled

Nemáte zasedací místnost s výhledem? Přesto se můžete cítit velkolepě. Není žádný problém použít originální designové stěny (například pokryté moderním kamenem či břidlicovou dýhou) nebo podsvícené stěny, které dodají luxusní vzhled. Možností jsou také “zelené” stěny pokryté mechem a rostlinami. I v tomto případě vám na základě vašich požadavků a možností navrhneme to nejlepší řešení.

Dbáme na světlo, vzduch a vůni

Chceme, aby se všichni účastníci jednání cítili v zasedací místnosti příjemně. A o tom rozhodují i takové detaily jako živé květiny nebo designové prvky a doplňky. Svou významnou roli hraje určitě příjemná akustika a vhodně nastavené osvětlení. Projekty osvětlení a stínění jsou nezbytnou součástí realizace jednacích místností. Spolu s týmem odborníků navrhneme dle vašich představ projekt osvětlení. Od konzultace, přes ideovou skicu, až po konečnou prezentaci na plátně. Abyste si osvětlení zvládli lépe představit, připravíme 3D vizualizaci výsledného osvětlení interiéru.

Pozvěte si designéry. Kontaktujte Home Design Center

Naše dlouholetá praxe nám ukázala, že je nutné myslet i na ty nejmenší detaily. Protože právě v nich tkví kouzlo oslňujícího prostoru. A pokud právě vy toužíte po tom, abyste se v zasedací místnosti cítili “jinak“, domluvte si s námi setkání. Velice rádi si vyslechneme vaše představy a požadavky. Stačí nám zavolat na telefon 602 315 999. Tešíme se na vás.

V našem příštím článku se budeme zabývat tématem baru v kanceláři. Ten totiž k jednačce bezpochyby patří.

Podívejte se na náš Pinterest profil, kde jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější zasedací místnosti

Příspěvek byl publikován 16. 11. 2017