Velikonoce – tipy na výzdobu kuchyně

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Jsou tu Velikonoce – svátky jara – a k nim bezesporu patří velikonoční výzdoba. Vyzdobit si můžete celý dům, včetně vstupního prostoru. Nápadům, jak přivítat jaro a oslavit tento svátek, se meze nekladou. Pohrajte si s dekoracemi, buďte originální a rozjasněte váš domov.

Při zdobení nezapomeňte na kuchyni. Místa, ze kterého by mělo sálat teplo domova. V Home Design Centru najdete celou škálu dekorací umožňujících zakomponování jakéhokoliv velikonočního motivu.

Začněte stolem, který by měl tvořit dominantu vaší kuchyně. Zaměřte se na světlé barvy v kombinaci se zelenými prvky. Ty doplňte o živé květiny a tradiční vajíčka, která k Velikonocům neodmyslitelně patří.

Hrajte si s dekoracemi a vytvářejte netradiční motivy. Přidejte na stojan například ptačí hnízda z proutí doplněná barevnými vajíčky, dekorativní mrkví a velikonočními zajíčky. Spolu se živými květinami rozzáříte celou kuchyň.

Do vázy nebo jiné nádoby dejte proutí, které vám na Velikonoce krásně vykvete. Jaké zvolíte, záleží čistě na vás, ale nejčastěji se používají líska, bříza, jíva či zlatý déšť. Pohrajte si s barvami a dekoracemi kolem.

Do košíků můžete různě naaranžovat velikonoční zajíčky. Ty nemusejí mít klasickou zelenou mašli, ale můžete použít nějakou výraznější. Růžová kostkovaná v kombinaci s růžovými květy a rozkvetlým proutím je určitě zajímavým tipem na výzdobu kuchyně.

Tím je také věnec barevných vajíček pověšený nad vaším krbem. V Home Design Centru, například v prodejně Home Deco, najdete celou řadu inspirativních dekorací. Doplňte je o velikonoční prvky a užijte si tu pravou sváteční atmosféru. Když ještě naaranžujete na stůl sladké tulipány v barvách duhy, vaše výzdoba nebude mít žádnou chybu.

Jestliže nemáte rádi příliš romantickou výzdobu, nebojte se být trochu extravagantní. Vždyť dekorace by měla v prvé řadě odrážet vaši osobnost.

Příspěvek byl publikován 28. 3. 2018