Nejnovější trendy pro domácí cvičení – hubnutí před jarem

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Všichni to známe, v zimě se nám nechce nic dělat, jsme unavení a na cvičení nemáme ani pomyšlení. S prvními jarními paprsky je ale všechno jinak. Máme více energie a cítíme potřebu zhubnout kila navíc. Ne každý je ovšem fandou posiloven a cvičení na veřejnosti. Někdo dává přednost hubnutí v domácím prostředí. To má mnoho výhod – nemusíte se před nikým stydět, cvičíte kdykoli máte čas a dlouhodobě ušetříte peníze. Navíc začít cvičit doma je opravdu snadné.

Od činek k eliptickým trenažérům

Mít domácí tělocvičnu je v možnostech každého, stačí jen respektovat velikost prostoru a své finanční limity. I s malým množstvím peněz můžete začít hubnout do plavek. Na protažení a posílení svalů vám bude stačit podložka na cvičení, která je lehká a skladná. K ní si pořiďte činky, které jsou základní posilovací pomůckou. Jsou něčím, co by nemělo chybět v žádné domácí posilovně. Zajímavou možností jsou ribstole, které vám umožní zvládnout celý posilovací trénink. Protáhnete a posílíte si s nimi své tělo.

Levnějších cvičebních pomůcek najdete na trhu mnoho. Kromě podložek a nejrůznějších činek jsou jimi posilovací gumy, gymnastické míče a možná byste se divili, jak účinné je obyčejné švihadlo.

Když chcete něco víc… V Home Design Centru vám nabízíme možnost mít doma profesionálně vybavenou tělocvičnu. Najdete u nás špičkový fitness sortiment značky Kettler. Vybrat si můžete ze široké škály fitness strojů, jako jsou cyklotrenažéry, běžecké pásy, veslovací trenažéry, eliptické trenažéry, steppery a multifunkční posilovací věže.

Koupit si můžete také VacuShape – vakuový systém vytvářející nízký atmosférický tlak, který dokonale prokrvuje problematické partie.

Revoluční novinkou pro cyklisty je cyklotrenažér RACER S, který umí komunikovat s chytrým telefonem.

A teď si představte, že zatímco se budete potit ve své domácí posilovně, moderní technologie vás přenesou až do Švýcarských Alp. Ano, i to je možné díky tréninkovému softwaru KETTLER WORLD TOURS 2.0. Hubnutí nikdy nebylo tak snadné a zábavné jako dnes.

Navštivte nás a nechte si poradit od našeho odborně vyškoleného personálu, který přístroj je vhodný právě pro vás. Pak už vám nebude nic bránit začít efektivně hubnout do plavek.

Příspěvek byl publikován 21. 3. 2018