Malé detaily dělají dokonalý interiér

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Jedinečnost každého z nás se odráží v jedinečnosti prostředí, které si kolem sebe vytváříme. V interiéru, ve kterém žijeme nebo pracujeme, se zrcadlí naše osobnost. Stejně jako je každý z nás unikátní, měly by být unikátní i naše prostory. Design, kterým se totiž obklopíme, řekne o nás více než tisíc slov.

Víme, že je často složité zhmotnit své představy a svou osobnost do interiéru. Právě proto je tu pro vás Home Design Centrum, které vám přináší inspiraci. Najdete zde mnoho stylů, ze kterých si vyberete ten správný – vyjadřující vaši osobnost. Využít můžete také našich architektonických služeb pro jakýkoliv váš projekt. Je jedno, zda plánujete interiér vlastní rezistence nebo komerční projekt, rádi se vám budeme věnovat a pomůžeme vám vytvořit unikátní a luxusní prostor.

Detaily utvářejí jedinečný celek

Všimli jste si, jak může detail zcela změnit to, jak pohlížíte na celý interiér? Jak ho dokáže oživit a rozzářit? Právě o tom je moderní design – o hře s detaily. S detaily, které dokonale zapadnou do jeho celkové mozaiky. Obrazy, hodiny, svícny, zrcadla v ozdobném rámu, to vše bude šperkem vašich domovů a firem.

Zkuste se obklopit noblesním zdobným stylem a sladit historické prvky s moderními. Hrajte si s detaily, barvami a nechte některé kontrastní prvky oživit celý prostor. Víme, jak na to a pomůžeme vám. Inspirací k tomu najdete v Home Design Centru nespočet.

Myslete na detaily a s jejich pomocí vtiskněte do prostoru luxusní vzhled.

Vytvářejte jedinečný prostor

Zapomeňte na stereotypy a sériový nábytek, který má každý. Nechtějte být jedním z davu, ale naopak buďte tím, kdo z něj bude vystupovat. Ukažte svůj osobitý styl a obklopte se jedinečným prostorem. Pohrajte si s designem a nechte každý kus nábytku a vybavení říkat příběh o vás. My v Home Design Centru vám k tomu dáváme příležitost.

Příspěvek byl publikován 28. 3. 2018