Luxusní ložnice a trendy ve zdravém spaní

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Luxusní ložnice, to je pohodlí, harmonie a moderní design. Jsou místem relaxace a ničím nerušeného spánku. Skloubí se v nich design a komfort s těmi nejpřísnějšími zdravotními kritérii.

V Home Design Center si vybere luxusní ložnici i ten nejnáročnější klient, a to v mnoha barvách, materiálech a stylech. Najdete u nás vše od klasických postelí až po stále oblíbenější postele boxspring.

Na první pohled se zamilujete do ložnic italského designu od společnosti Colosseum a nadchnou vás nadčasové designové postele HazenKamp.

Luxusní spánek dělají luxusní matrace

Zdravý spánek je alfou a omegou všeho. Ovlivňuje to, jak se celý den cítíte, a zda nemáte nějaké bolesti. Kvalitní matrace se přizpůsobí tělu a umožní mu dokonalou regeneraci. Vybírejte je proto velmi pečlivě. Dávejte přednost vyšším matracím z hypoalergenních vláken, které jsou dokonale prodyšné. Samotná výška ovlivňuje to, jak dobře se vám bude z postele vstávat. Doporučuje se, aby výška postele i s matrací měla kolem 50 cm. Pro seniory volte výšku raději o pár centimetrů vyšší.

My v Home Design Center milujeme zdravotní a ortopedické matrace té nevyšší kvality od společnosti Dormeo. Skoncujete s nimi s bolestmi zad a budete se probouzet s úsměvem.

Rošty, lůžkoviny, velikost a výška postele – to vše ovlivňuje zdravý spánek

Každý detail od výšky a velikosti postele přes typ lůžkovin až po použité materiály má vliv na to, jak se budete ve své ložnici cítit. Nezapomeňte na kvalitní polštář představující jednu z nejdůležitějších komponent zdravého spánku. Ten správný bude podpírat vaši páteř v přirozené poloze.

Nakonec se jen zachumlejte do lůžkovin z bavlněného saténu Dormeo a dopřejte si ničím nerušený spánek.

Příspěvek byl publikován 13. 3. 2018