Home Design Center je generálním sponzorem soutěže Miss Face Czech Republic

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Krása a design k sobě patří, a tak není divu, že jsme se stali generálním sponzorem soutěže Miss Face Czech Republic.

O vítězství dívek v této soutěži nerozhodují jen výška a míry, ale zejména půvab a sympatie. Netradiční soutěž krásy Miss Face Czech Republic založila v roce 2010 modelka Taťána Makarenko. Prostřednictvím castingů se do soutěže mohou hlásit dívky od 17 do 25 let. Od roku 2015 reprezentují vítězky Českou republiku na světových soutěžích krásy, jako je například Miss Grand International.

Krása s charitativním rozměrem

Už od samotného založení soutěže krásy je její nezbytnou součástí charitativní aspekt. Tento rozměr zdůrazňuje i slogan „Krásné tváře pomáhají.“ Miss Face Czech Republic podporuje Českou neonatologickou společnost, která pomáhá předčasně narozeným miminkům.

Příspěvky vybrané na podporu předčasně narozených novorozenců putují k odborníkům z České neonatologické společnosti ze sponzorských darů, výtěžků ze vstupného na finálový večer, z prodeje kalendářů s finalistkami soutěže, z dražby korunky nebo z prodeje propagačních předmětů a věcných sponzorských darů.

Generální partner soutěže krásy

„Rozhodování o tom, zda se jako generální partner do soutěže krásy Miss Face Czech Republic zapojíme, pro nás nebylo těžké. Krása a design jdou vždy ruku v ruce. Oceňujeme také charitativní rozměr, se kterým je soutěž od svého začátku spojená,“ říká David Dahan ze společnosti Home Design Center.

Prodáváme luxusní bytovž nábytek a bytové doplňky. Svým klientům poskytujeme nejen bytové a designové produkty, ale i profesionální služby pro rezidenční bydlení nebo komerční projekty.

Samotné obchodní centrum je umístěné v Čestlicích. Na ploše více než 5 tisíc metrů čtverečních si u nás návštěvníci mohou vybírat luxusní bytové doplňky i kvalitní nábytek pro interiéry svých domovů nebo komerčních prostory.

Příspěvek byl publikován 16. 11. 2017