Dopřejte svým hostům ten nejvyšší luxus

Jsme generální sponzor Logo Miss Face

Luxus, to není jen slovo, je to pocit výjimečnosti a dokonalosti, který host získává od první chvíle, kdy projde vstupními dveřmi vašeho hotelu.

Dopřejte vašim hostům od samého začátku pocit nevšednosti a luxusu. Zároveň nezapomeňte na to, že již při samotném výběru hotelu hraje design vašeho interiéru nezpochybnitelnou roli. Fotky prodávají a vy potřebujete design, který vás odliší od vaší konkurence.

Pro hotely zakládající si na jedinečnosti představujeme holandskou firmu Eichholtz nabízející širokou škálu luxusního nábytku, osvětlení a doplňků s unikátním designem. Produkty Eichholtz vám pomohou zvýšit estetickou úroveň vašeho hotelu a poskytnou vašim hostům neobyčejný komfort.

Produkty jsou vhodné i pro art deco, historické budovy, zámky či chateaus. Se značkou Eichholtz vynikne jakákoliv část vašeho hotelu, ať se již jedná o recepci, VIP salonek, restauraci, lobby či prezidentské apartmá. Vždy to bude právě Eichholtz, který udělá jakýkoliv prostor dokonalým.

V přiložených videích můžete vidět, jak lze do detailu sladit hotelový interiér. Doslova na vás dýchne elegance díky spojení jemného designu s kovovými prvky. Nábytek, osvětlení i detaily různých stylů pomohou podtrhnout jedinečnost hotelu, do kterého se budou vaši hosté s oblibou vracet.

Koncept této holandské značky naleznete ve showroomu společnosti Kingsbridge v našem Home Design Centru.

Zákazníkům poskytujeme 100 % služby od návrhu vizualizace přes rozpočet až po spolupráci s architekty a samotnou instalaci.

Obraťte se na nás a my se již o vše postaráme.

Kingsbridge – kontaktní údaje a otevírací doba

Po domluvě lze sjednat schůzku i mimo pracovní dobu.

Bližší informace naleznete zde.

Příspěvek byl publikován 15. 5. 2018